Ochutnávka vín "Další série špičkových bulharských vín" (Trakia Wine – Georgi Ivančev - dovozce)

03.12.2019 - Další skvělá série bulharských vín, která k nám dováží Georgi Ivančev, na Vás čeká v pražské Gröbovce, tentokrát ve sklepě Horní Landhauska. Očekáváme Vás v úterý 3. prosince v 18.30 hod.

Další špičková vína z Bulharska

Prohlédnout degustační list

Sympatický dovozce pro Vás tentokrát připravil deset krásných vín ze špičkových bulharského vinařství, včetně úplných novinek na degustacích v Gröbovce. Ochutnáte jedno bílé cuvée Via Vinera (Chardonnay & Sauvignon Blanc) a devět červených vín z různých odrůd (Rubin, Cabernet Sauvignon, Syrah, Mavrud, Pinot Noir, Malbec a Merlot). Chtěl bych upozornit především na vína Via Vinera (Cabernet Sauvignon & Syrah) 2016, Bulgarian Heritage (Mavrud) 2017, Cheval de Katarzyna (Syrah) 2018, a na závěrečné velké cuvée Via Diagonalis (Merlot & Cabernet Sauvignon & Rubin 007 bulharsko2& Mavrud) 2009 . Čeká na Vás opravdu krásný zážitek s atraktivními víny. Kdo navštívil předchozí degustace vín z nabídky Georgi Ivančeva, ten může jen potvrdit, že špičková kvalita vín je umocněna krásnými cenami, za které si je můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

007 bulharsko3Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

007 bulharsko4

 

 

 

007 bulharsko5